Potery

Kvalitné betónové potery

Poter a podlahové vykurovanie v jednom je najlepším riešením, ak vykurovanie vašej stavby plánujete riešiť podlahovým kúrením. Potery vďaka svojej masívnosti a spolu s cementom poskytujú zvýšený akustický útlm, odolnosť voči vode a vlhkosti a zároven betónové potery majú neobmedzenú životnosť.

Betónový poter

Už 20 ročná overená kvalita a tvrdosť betónu zaručuje ich 99%-nú spoľahlivosť. Betónové potery sa aplikujú pomocou čerpadla Brinkmann. Tieto potery sa dopravujú strojom na miesto určenia. Betónové potery sa finálne hladia ručne.

Spádový poter

Sú betónové potery sťahované do spádu. Spádové potery používa v garážoch, v objektoch so šikmými strechami, balkónoch, terasách, v bytovej výstavbe s plochými strechami.

Diletácie

Je to pružný materiál, ktorý prenáša rozmerové zmeny poteru. Je zvlášť dôležité pri podlahovom kúrení. Diletačná páska je neoddeliteľnou súčasťou pre vyhotovenie poteru. Je vhodná na všetky druhy podláh.

Plastifikátor

Je to prísada do betónového poteru. Pri aplikácii na podlahové vykurovanie sa pridávajú plastifikačné prísady. Tieto prísady vytláčajú z betónového poteru vzduchové póry, ktoré by zabránili rýchlemu ohrevu betónovej platne.

PP vlákno

Dalšia osvedčená prísada do betónového poteru je polypropylénové vlákno. PP vlákno zabranuje tvorbe mikrotrhliniek v betónových poteroch. Osvedčili sa aj ako náhrada sieťov KARI v betónových poteroch.

Foto Galéria     Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku

Služby

  • Kompletne zabezpečíme Vám poter vrátane materiálu.
  • Spľname najvyššie kvalitatívne kritéria s využitím najmodernejšej techniky a normovaných pracovných postupov, spoločne s prijateľnými cenami.
;
;